Vita Cura® 5 Phase Firming Facial

Zabieg Vita Cura® 5 Phase Firming Facial – Pięciofazowy zabieg ujędrniający to prawdziwa alternatywa dla chirurgii plastycznej i botoxu. Dedykowany jako zabieg anti-aging, bankietowy, dla skóry palacza, szarej, wymagającej silnej stymulacji i zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Zalecany zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

 

Zestaw oparty jest na wyjątkowej kombinacji naturalnych, roślinnych i morskich składników, a użyta w zabiegu alga Spirulina jest jedną z najsilniej ujędrniających i odmładzających alg. Daje natychmiastowy efekt odmłodzenia, bez uszkadzania bariery ochronnej skóry. Wzrasta ilość i jakość produkowanego kolagenu I i III oraz zmniejsza się cienkość skóry.

 

Zabieg składa się z następujących kroków:

  1. DEMAKIJAŻ za pomocą mleczka oczyszczającego Vita Cura®.
  2. PEELING enzymatyczny, który spryskiwany jest co jakiś czas mgiełką Algo Mist. Zaawansowana formuła peelingu enzymatycznego z papai, która naturalnie rozkłada białko na powierzchni skóry, usuwa martwe komórki naskórka, odsłaniając jaśniejszą, młodziej wyglądającą skórę.
  3. MASAŻ na serum regenerującym na bazie bakterii głębinowej Thermophyllus zregeneruje DNA i fibroblasty, a zawarte w nim ekstrakty z herbat i kasztanowca poprawią krążenie i ochronią przed zmianami oksydacyjnymi.
  4. MASAŻ na kremie Vita Cura® zniweluje zmarszczki i ujędrni skórę, zawarty w nim Pentapetyd wysyła bodźce do regeneracji połączeń skórno-naskórkowych, przez co fibroblasty produkują w większej ilości kolagen i elastynę.
  5. MASKA ALGOWA ujędrniająca maska z algi Spiruliny dodatkowo ukoi skórę oraz uzupełni niedobory minerałów  i aminokwasów.
  6. KREM na zakończenie zabiegu.
  7. SERUM – Opatentowana biotechnologia biopolimerów w serum Vita Cura® Opti-Lift Serum tworzą siateczkową strukturę natychmiastowo napinając skórę w kilka minut, wygładzając zmarszczki

Korzyści:

– natychmiastowy efekt odmłodzenia

– rozświetla

– naprawia uszkodzenia w DNA komórek

– głęboko nawilża

– ujędrnia, napina

– regeneruje i wzmacnia skórę

– przywraca skórze młodzieńczy wygląd

– doskonały zabieg bankietowy

Czas trwania ok 60 minut