Opti-Firm® Eye Contour Treatment

Profesjonalny zabieg Opti-Firm® Eye Contour Treatment – poprawiający kontur oka oparty na najnowszych składnikach aktywnych, które wspomagają skórę z pierwszymi oznakami starzenia, niedoborem snu, starzeniem się i szkodliwym działaniem środowiska. Wskazaniami do zabiegu są: opuchnięcia pod oczami, obrzęki, cienie i zmarszczki w okolicy oczu. Kombinacja z naturalnych wyciągów z miłorzębu japońskiego, chryzyny oraz tripeptydów, dipeptydów oraz algi Aosa, redukuje zmarszczki, opuchliznę i podkrążenia, a lukrecja i ogórek rozświetlą i odświeżą okolice oczu. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Zabieg składa się z następujących kroków:

  1. DEMAKIJAŻ  oka na specjalnym beztłuszczowym płynie Opti-Cleanse® , który nie podrażnia oczu .
  2. MASAŻ na kremie z peptydami pochodzenia morskiego, ujędrnia skórę i niweluje zmarszczki delikatnej okolicy oczu. Krem ten zapewnia optymalne nawilżenie i gładkość. Chryzyna stymuluje produkcję enzymów przez co pomaga zredukować opuchliznę oczu i podkrążenia.
  3. MASKA CUKROWA, dzięki mukopolisacharydom, będzie bardzo mocno nawilżać skórę, pobudzać mikrocyrkulację limfy i łagodzić podrażnienia. Zawarty w niej heksapeptyd Argireline, który ma zbliżone działanie do toksyny botulinowej, wygładzi zmarszczki.
  4. SERUM napinające z biopolimerem i heksapeptydem, które w kilka minut mocno napinają skórę dając efekt liftu na zakończenie zabiegu.

Korzyści:

– brak podkrążonych i opuchniętych oczu,

– skóra staje się rozświetlona i odświeżona,

– znaczna poprawa konturu oka,

– głębokie nawilżenie i odżywienie,

– ujędrnienie i wygładzenie.

 

Czas trwania ok 45 minut