CoaxMED RF

termolipolisi

CoaxMed jest urządzeniem, które pozwala na jednoczesne zastosowanie kilku sprawdzonych metod estetycznych. Ta wielofunkcyjna platforma, dzięki synergii monopolarnego i bipolarnego działania radiofrekwencji, kawitacyjnych ultradźwięków oraz masażu próżniowego i miejscowego chłodzenia, jest w stanie zainicjować spektakularną poprawę kondycji skóry – a wszystko to w krótkim czasie, obejmującym zaledwie kilka zabiegów. Dzięki wszechstronności tego urządzenia można już po przeprowadzeniu jednej procedury zabiegowej osiągnąć widoczne rezultaty odnowy skóry.

Z jakimi problemami skóry twarzy poradzi sobie CoaxMed?

CoaxMed wykorzystywany w zabiegach jest rozwiązaniem pozwalającym uzyskać lifting górnej powieki oraz napięcie skóry czoła, zwiększenie gęstości skóry wokół oczu oraz lifting górnej części policzków, poprawę konturu twarzy oraz zwiększenie naprężenia skóry szyi. Po zabiegu skóra staje się wyraźnie gładsza i młodsza, o jednolitym kolorycie. Energia cieplna wytwarzana podczas zabiegu poprzez działanie radiofrekwencji zapewnia natychmiastowy skręt włókien kolagenowych wpływający na remodeling skóry i długotrwałą poprawę jej jędrności. Platforma wykorzystując różne częstotliwości RF pozwala na selektywne rozgrzanie skóry na kilku głębokościach. Impulsowe podciśnienie i specjalnie zaprojektowane końcówki do masażu próżniowego jednocześnie wygładzają skórę, aby ułatwić bezpieczne i efektywne dostawy energii termicznej. W tym samym czasie chłodząca końcówka chroni naskórek przed poparzeniem

Co będziesz odczuwać w czasie zabiegu?

Dzięki zaawansowanym technologicznie sensorom umieszczonym w głowicy urządzenia osoba wykonująca zabieg jest informowana o stanie skóry i jej temperaturze – może on zatem przez cały czas kontrolować ilość dostarczanej tkance energii. Rozwiązanie to pozwala osiągnąć maksymalne efekty zapewniając jednocześnie komfort i maksimum bezpieczeństwa podczas zabiegu. Zabiegi są nieinwazyjne i bezbolesne. Nie wykluczają także z normalnej aktywności.

Ile trwa zabieg oraz jaka seria jest rekomendowana?

Czas trwania zabiegu wynosi od 15 do 45 minut (w zależności od powierzchni poddawanej zabiegowi oraz kondycji skóry). Program estetyczny CoaxMed na twarz wykonuje się

w serii 4-10 zabiegów (pierwsze efekty widoczne są natychmiastowo, pełne, spektakularne rezultaty są widoczne 2-6 miesięcy po zakończeniu leczenia).

Cena:

Coaxmed twarz, szyja, RF: 500 zł

Coaxmed twarz, szyja dekolt: 700 zł