Endermologia LPG – modelowanie sylwetki

Integral to najnowsza generacja urządzeń LPG. Stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie®, umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Jak działa Integral

Umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są w 100% naturalne, bezpieczne, bezinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Wykorzystuje technologią Endermologie® (Mecano-Stimulation), która wysyła do centrum fibroblastów mikroimpulsy, reaktywujące produkcję naturalnego kolagenu i elastyny, które rozpoznawane jako ciało własne, z łatwością przyswajane są przez skórę.

Skutkiem działania Endermologie® na komórki tłuszczowe jest reaktywacja naturalnego procesu lipolizy, rozpoczynającej eliminację ich zawartości. Uwolniony tłuszcz zamieniany jest w energię, która pobudza proces metabolizmu.

Lipomassage® Modelowanie sylwetki

Zadaniem zabiegów na ciało jest: WYSZCZUPLANIE, WYGŁADZANIE, UJĘDRNIANIE oraz MODELOWANIE sylwetki.

Lipomassage LPG to unikalna technika modelowania sylwetki przy pomocy stymulacji komórkowej. Opatentowane rolki LPG wyposażone w niezależne silniczki, z możliwością dostosowania prędkości obrotów oraz kierunku, z funkcją ciągłego lub sekwencyjnego zassania, delikatnie ugniatają skórę i nagromadzony pod nią zapas tłuszczu, stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu).

Ponieważ skóra ma skłonności do wiotczenia (w wyniku starzenia się, ciąży, szybkiej utraty wagi itd.), zabieg Lipomassage stymulujący produkcję elastyny i kolagenu jest również skuteczny w ujędrnianiu skóry i modelowaniu sylwetki.

Jak wygląda zabieg modelowania sylwetki Lipomassage®?

Pierwszym etapem jest ocena stanu skóry, kształtu sylwetki przez profesjonalnie przeszkoloną osobę, która będzie wykonywać zabieg. Elementem kluczowym jest ocena fotograficzna.

Następnie dobrany zostaje program zabiegu odpowiadający indywidualnym potrzebom pacjenta.

ROLL UP – w górę

  • Wygładzanie cellulitu
  • Stymulacja układu limfatycznego
  • Modelowanie sylwetki

endermologia_1_roll-up

ROLL IN – do wewnątrz

  • Działanie na złogi tłuszczu
  • Stymulacja adipocytów
  • Aktywacja lipolizy

endermologia_2_roll-in

ROLL OUT – na zewnątrz

  • Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
  • Tonizacja tkanki skóry

endermologia_3_roll-out