CoaxMED wyszczuplanie

MANIPOLO CRYO

COAX MED- Krio Lipoliza

CoaxMed jest urządzeniem, które pozwala na jednoczesne zastosowanie kilku sprawdzonych metod estetycznych. Ta wielofunkcyjna platforma, dzięki synergii monopolarnego i bipolarnego działania radiofrekwencji, kawitacyjnych ultradźwięków oraz masażu próżniowego i miejscowego chłodzenia, jest w stanie zainicjować spektakularną poprawę kondycji skóry – a wszystko to w krótkim czasie, obejmującym zaledwie kilka zabiegów. Dzięki wszechstronności tego urządzenia można już po przeprowadzeniu jednej procedury zabiegowej osiągnąć widoczne rezultaty odnowy skóry.

Czym jest i jak działa głowica Krio Lipo Ice?

Krio Lipo Ice to zaawansowana technologicznie głowica aparatu CoaxMed, pozwalająca na wykonanie nieinwazyjnej procedury zamrażania komórek tłuszczowych. Umożliwia ich likwidację na brzuchu, plecach czy w okolicy bryczesów. Ma działanie wyszczuplające i modelujące. Zabieg przy użyciu Krio Lipo Ice jest nieinwazyjny, nie wymaga interwencji anestezjologicznej i rekonwalescencji. Polega na zastosowaniu emisji intensywnego zimna (efektywnie do -7 ˚C), powodującego reakcję zapalną organizmu w postaci lipolizy. W jej procesie adipocyty ulegają krystalizacji, wzrasta ich objętość i ostatecznie następuje uszkodzenie błon komórkowych. Dochodzi do apoptozy, śmierci komórek tłuszczowych, które rozpadają się i są naturalnie wypłukiwane z organizmu.

CoaxMED-maszyna_1

Jakie niedoskonałości ciała likwiduje CoaxMed?

CoaxMed wykorzystywany w zabiegach na ciało pozwala zwalczyć miejscową otyłość oraz cellulit, długotrwale poprawiając funkcjonowanie metabolizmu komórkowego. Stosowana podczas zabiegu radiofrekwencja kawitacyjna łączy w sobie działanie ultradźwięków o niskiej częstotliwości, których zadaniem jest zwalczanie komórek tłuszczowych z działaniem fali radiowej. Jej energia doprowadza do równomiernego nagrzania głębokich tkanek skóry, powodując produkcję nowych fibroblastów i poprawę struktury kolagenu. Wykorzystanie w dalszej części zabiegu krioterapii pozwala na „zamrożenie tłuszczu” – procedura ta ma za zadanie wprowadzić komórki tłuszczowe w stan apoptozy (naturalnej śmierci fizjologicznej). Za sprawą ostatniego etapu zabiegu, jakim jest masaż próżniowy, uszkodzone komórki tłuszczowe zostają usunięte z organizmu.

Co będziesz odczuwać w czasie zabiegu?

Zabiegi są nieinwazyjne i bezbolesne. Nie wykluczają także z normalnej aktywności

Ile trwa zabieg oraz jaka seria jest rekomendowana?

Czas trwania zabiegu wynosi od 30 do 45 minut (w zależności od powierzchni poddawanej zabiegowi oraz kondycji skóry). Program estetyczny CoaxMed na ciało wykonuje się w serii 6-15 zabiegów raz na 1-2 tygodnie.

Na czym polega unikalność wizualizacji efektów zabiegu Body Scanner CoaxMed?

Efekty zabiegów wykonanych przy użyciu platformy CoaxMed widoczne są gołym okiem. Dodatkowo, aby precyzyjnie określić zmiany, które zaszły w skórze przed i po zabiegu, dokonuje się badań różnych parametrów tkanek.Wykorzystuje się do tego celu specjalny Body Scanner, który stanowi część systemu CoaxMed. Pomiarom poddaje się m.in. grubość tkanki tłuszczowej oraz poziom nawodnienia skóry. – dzięki temu specjalista przeprowadzający zabieg jest w stanie tuż po nim precyzyjnie określić poprawę kondycji skóry oraz przedstawić efekty terapii.

CoaXMED_logo_300x115