Pielęgnacja dłoni i paznokci

pielegnacja_dloni_i_paznokci

MANICURE KLASYCZNY

Tradycyjny zabieg polegający na usunięciu zbędnego naskórka wokół paznokcia za pomocą cążek lub frezarki oraz opiłowaniu i nadaniu odpowiedniego kształtu. Paznokcie polerujemy i malujemy. Na zakończenie nakładamy oliwkę i krem nawilżający na dłonie.

 

MANICURE HYBRYDOWY

Jest to sposób na trwały, niezawodny manicure, polegający na nałożeniu lakieru hybrydowego utwardzanego za pomocą promieni UV. Lakier utrzymuje się przez około 2-3 tyg., nie traci blasku, nie kruszy się oraz nie odpryskuje. Zabieg poprzedzony jest opracowaniem i przygotowaniem płytki paznokci jak w manicure klasycznym.

 

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODĄ ŻELOWĄ

Nadanie paznokciom odpowiedniej długości przy użyciu tipsa lub formy. Masa żelowa utwardzana jest pod wpływem promieni UV. Zaletą tej metody jest niebywała trwałość i odporność. Efekt utrzymuje się 2-4 tyg.

 

ZABIEG PARAFINOWY NA DŁONIE

Parafina jest doskonała do pielęgnacji skóry. Jest ratunkiem dla przesuszonej, poszarzałej i zwiotczałej skóry dłoni. Dzięki dużej zawartości naturalnych substancji natłuszczających, rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa i pojędrnia skórę. Po zabiegu skóra rąk jest odżywiona, gładka, miękka, nawilżona i delikatna.

 

MANICURE JAPOŃSKI

Japoński manicure to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Efekt po zabiegu to lśniące, wypolerowane paznokcie.