Makijaż permanentny

makijaz_permanentny

Long Time Liner

Zabieg mikropigmentacji ust, oczu i brwi wykonanych metodą Conture make-up Long-Time-Liner, jest najłagodniejszą formą makijażu trwałego na świecie. Zabiegi makijażu permanentnego wykonywane są urządzeniem Long-Time-Liner Conture-Liner Duo najbardziej renomowanej firmy na świecie z wykorzystaniem barwników mineralnych. Zabieg odbywa się w całkowicie sterylnych warunkach z użyciem jednorazowych igieł, a końcówki wykonane ze stali chirurgicznej po każdym zabiegu poddawane są sterylizacji.

Do makijażu metodą LTL wykorzystywane są barwniki najwyższej jakości, w pełni naturalne, wolne od metali ciężkich (jedyne barwniki które są bezpieczne przy badaniu rezonansem magnetycznym), posiadające atesty i certyfikat produktu medycznego CE 0123 na nietoksyczność i niealergiczność. Pigmenty zostają wprowadzone bardzo równomiernie i osadzone w przestrzeni międzykomórkowej, gdzie utrzymują się do 3-5 lat, po czym ulegają stopniowemu rozjaśnieniu. W metodzie LTL igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie.

Zabiegi mikropigmentacji aparatem LTL Conture-Liner Duo dają minimalne odczucie bólowe, jednak w razie potrzeby stosowane są nowoczesne znieczulenia miejscowe. Bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, lecz po kilku dniach naskórek zaczyna sie delikatnie złuszczać co w efekcie doprowadza do uzyskania wybranego koloru.

Makijaż permanentny LTL jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które w sposób naturalny chcą podkreślić kontur ust lub zintensyfikować czerwień wargową, wzmocnić oprawę oczu lub zagęścić i wymodelować kształt brwi. Metodą LTL można również skorygować niedoskonałości urody, wszelkiego rodzaju dysproporcje bądź asymetrie, aby możliwie jak najbardziej w sposób naturalny zbliżyć się do ideału. Każdy zabieg mikropigmentacji poprzedza wizyta konsultacyjna w trakcie której wspólnie z klientką jest dobierany kolor (z szerokiej palety barw), kształt (wraz z rysunkiem) z uwzględnieniem preferencji i typu urody.

LTL conture make-up

Przeciwwskazania do zabiegu: infekcja, aktywna cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych, leków przeciw zakrzepowych i przeciw depresyjnych, ciąża, laktacja, anemia, bielactwo, hemofilia, infekcja dróg oddechowych, przyjmowanie antybiotyków, opryszczka w aktywnej fazie i niezagojona, choroby zakaźne, czynne choroby nowotworowe, nawracające opryszczki (powyżej 5-ciu w ciągu roku) oraz – w przypadku ust – aparat na zębach, a w przypadku kresek – przebyte choroby gałki ocznej, tendencje do stanów zapalnych spojówek, odwarstwienia siatkówki.