O nas

Film z Gali otwarcia Gabinetu kosmetologicznego Madame

Zapraszamy też do galerii fotografii.

Madame – gabinet kosmetologiczny współpracuje z paryskim Instytutem Guinot.

Ideą powstania Madame było stworzenie profesjonalnego gabinetu kosmetycznego z wykwalifikowanym personelem, który lubi ze sobą współpracować oraz tworzy przyjazną i relaksacyjną atmosferę.
Posiadamy szeroką bazę zabiegową, nowoczesną aparaturę do pielęgnacji twarzy i ciała oraz wykonujemy makijaż permanentny Long Time Liner.

Nasz zespół składa się z absolwentów uczelni wyższych – kosmetologów, dla których praca jest największą pasją.
Wiedza zdobyta na wielu szkoleniach pozwala nam na perfekcyjną diagnozę skóry oraz dobór odpowiedniej pielęgnacji twarzy i ciała.

 

Zuzanna

Kosmetolog

Jest dyplomowanym kosmetologiem po Akademii medycznej w Bydgoszczy z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie. ​ Ekspertem ​ w dziedzinie pielęgnacji ciała i twarzy. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu warsztatach, szkoleniach i seminariach z zakresu kosmetologii. W wolnych chwilach najbardziej lubi aktywny wypoczynek.

 

Monika

Kosmetyczka

Dyplomowana kosmetyczka z ponad 13 letnim stażem. Specjalizuje się w oczyszczaniu twarzy, stylizacji paznokci jak również przedłużaniu rzęs.​ Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu warsztatach, szkoleniach i seminariach z zakresu kosmetologii. Prywatnie szczęśliwa mama dwójki urwisów.

 

Kamila

Kosmetyczka, recepcjonistka

Studentka III roku Kosmetologii. Specjalizująca się upiększaniu oprawy oka i zabiegach liftingujących. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu warsztatach, szkoleniach i seminariach z zakresu kosmetologii. Poza kosmetologią interesuje się też modą, a w wolnym czasie lubi zatracić się w dobrej książce i aktywnie spędzać czas w towarzystwie natury.

 

Julia

Manager Zarządzający

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizująca się w zarządzaniu małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz event management i PR. Ciągle podnosząca swoje kompetencje z dziedziny zarządzania, prawa pracy i organizacji wydarzeń.

Prywatnie szczęśliwa mężatka i posiadaczka uroczego kundelka. W wolnych chwilach lubi zanurzyć się w dobrej lekturze.

 

Sara

Fizjoterapeuta

Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medyczny w Poznaniu, od 2014 pracuje jako fizjoterapeutka, od 2016 prowadzi kursy masażu.
Stale poszerza swą wiedzę i doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach zawodowych.
Masaż to jej pasja, która sprawia jej ogromną satysfakcję i stanowi nieustanną motywacje do dalszego rozwoju.