O nas

Film z Gali otwarcia Gabinetu kosmetologicznego Madame

Zapraszamy też do galerii fotografii.

Madame – gabinet kosmetologiczny współpracuje z paryskim Instytutem Guinot.

Ideą powstania Madame było stworzenie profesjonalnego gabinetu kosmetycznego z wykwalifikowanym personelem, który lubi ze sobą współpracować oraz tworzy przyjazną i relaksacyjną atmosferę.
Posiadamy szeroką bazę zabiegową, nowoczesną aparaturę do pielęgnacji twarzy i ciała oraz wykonujemy makijaż permanentny Long Time Liner.

Nasz zespół składa się z absolwentów uczelni wyższych – kosmetologów, dla których praca jest największą pasją.
Wiedza zdobyta na wielu szkoleniach pozwala nam na perfekcyjną diagnozę skóry oraz dobór odpowiedniej pielęgnacji twarzy i ciała.

 

Bartosz Strzeboński

Doktor medycyny estetycznej

Pan Bartosz w 2001r skończył Akademię Medyczną w Poznaniu. W 2008r uzyskał tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Od 2008r zajmuje się medycyną estetyczną. Wiedzę teoretyczną oraz praktyczną zdobył uczestnicząc w licznych certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez utytułowanych lekarzy medycyny estetycznej. Ciągle doskonali swoje umiejętności uzupełniając je o nowe techniki pojawiające się w dynamicznie rozwijającej się medycynie estetycznej.
W swojej praktyce lekarskiej stosuje tylko sprawdzone, bezpieczne preparaty wiodących firm farmaceutycznych, oraz techniki, których uczy się od najlepszych.
„Prawidłowo rozumiana medycyna estetyczna ma na celu zatrzymanie procesów starzenia, oraz przywrócenie młodego wyglądu, czyli ,,naprawę” twarzy i ciała. Cofnięcie ich wyglądu w czasie, a nie budowanie nowych twarzy często według jednego schematu. Każdy Pacjent wymaga indywidualnego podejścia, gruntownej analizy wyglądu, oraz wspólnego ustalenia optymalnego planu działania. Pacjent po wizycie w gabinecie medycyny estetycznej powinien przede wszystkim wyglądać naturalnie, świeżo, jak wypoczęty po długim urlopie. Dążymy do uzyskania wyglądu twarzy jak na zdjęciach sprzed kilku, kilkunastu lat. Budowanie monstrualnych twarzy z całkowicie zniesioną mimiką, ogromnymi ustami, czy policzkami zasłaniającymi oczy, które oglądamy codziennie w telewizji, nie ma według mnie, oraz według lekarzy od których się uczyłem, nic wspólnego z medycyną estetyczną. Nie ma dwóch takich samych twarzy. Każdy starzeje się inaczej. Moim celem jest przywrócenie moim Pacjentom świeżego, młodego wyglądu nie gubiąc po drodze indywidualnych cech piękna i urody.”

Justyna

 Kosmetolog

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. Manager zarządzający Madame, wykładowca kosmetologii, szkoleniowiec. Ekspert w dziedzinie pielęgnacji ciała i twarzy, dr urody Guinot, stylistka makijażu Jane Iredale. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu warsztatach, szkoleniach i seminariach z zakresu kosmetologii.

Ukończyła prestiżowe szkolenie z wizażu w Międzynarodowej Szkole Charakteryzacji i Wizażu Dziewulskich w Warszawie.

Specjalizacje zawodowe: pielęgnacja twarzy i ciała, modelowanie ciała Endermologia LPG, radiofrekwencja CoaxMed, kriolipoliza, wizaż, medyczne zabiegi eksfoliacyjne, zabiegi dermokosmetyczne, mezoterapia mikroigłowa, specjalista Intraceuticals, wykładowca kosmetologii.

Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama dwójki dzieci Patrycji i Adasia.
Jej pasją jest pieczenie rozmaitych ciast oraz czytanie książek.

 

Beata

Kosmetolog

Kosmetolog. Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Ekspert w dziedzinie pielęgnacji ciała i twarzy, dr urody Guinot, stylistka makijażu Jane Iredale, stylistka paznokci. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach z zakresu kosmetologii.

Specjalizacje zawodowe: pielęgnacja twarzy i ciała, modelowanie ciała Endermologia LPG, radiofrekwencja CoaxMed, kriolipoliza, wizaż, medyczne zabiegi eksfoliacyjne, zabiegi dermokosmetyczne, mezoterapia mikroigłowa, specjalista Intraceuticals, stylistka paznokci, masaż klasyczny.

Prywatnie wiecznie uśmiechnięta dusza towarzystwa, uwielbia podróże oraz testowanie nowych przepisów kulinarnych.

Julia

Manager Zarządzający

Studentka studiów magisterskich na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizująca się w zarządzaniu małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz event management i PR. Ciągle podnosząca swoje kompetencje z dziedziny zarządzania, prawa pracy i organizacji wydarzeń.

Prywatnie szczęśliwa mężatka i posiadaczka uroczego kundelka. W wolnych chwilach lubi zanurzyć się w dobrej lekturze.

Aneta

Recepcjonistka

Absolwentka wydziału turystyki i rekreacji o specjalności manager w turystyce uzdrowiskowej, welness i spa w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Aneta, zawsze uśmiechnięta zaraża optymizmem, otacza troskliwą opieką już od progu Madame. Odpowie na każde, nawet najtrudniejsze pytanie, zaparzy  najpyszniejszą kawę oraz zimową herbatę z pomarańczą i goździkami.

Prywatnie Aneta uwielbia trening na trampolinach, kryminały oraz podróże.

 

Sara

Fizjoterapeuta

Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medyczny w Poznaniu, od 2014 pracuje jako fizjoterapeutka, od 2016 prowadzi kursy masażu.
Stale poszerza swą wiedzę i doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach zawodowych.
Masaż to jej pasja, która sprawia jej ogromną satysfakcję i stanowi nieustanną motywacje do dalszego rozwoju.